درباره ما

آسان تحویل مجموعه‌ای پویا و پیشرو در ارائه خدمات مبتنی بر موبایل می‌باشد که در سال 1393 با هدف بهبود فرهنگ حمل و نقل بار درون شهری، کاهش بهای تمام شده خدمات و کاهش آلودگی‌های زیست محیطی آغاز به کار کرده است. آسان تحویل ازپشتیبانی ناوگان پیک موتوری، وانت بار و کامیونت برای حمل بار و خودروهای جمعی ون، مینی بوس و اتوبوس دربستی ویژه حمل ونقل درون شهری و بین شهری برخوردار است. از بدو تاسیس تاکنون، عالی‌ترین هدف بنیانگذاران و مدیران این مجموعه استفاده از تکنولوژی در ارتقا رفاه شهروندان بوده است. در همین راستا، تمرکز بر پاسخگویی به مشتریان و درخواست‌های آن‌ها به عنوان یک اصل سرلوحه فعالیت کارکنان قرار گرفت و فرهنگ مشتری مداری به عنوان فرهنگ سازمانی این مجموعه نهادینه گردید. خوشبختانه به کارگیری این رویکرد موثر واقع شد و خانواده آسان تحویل ارتباط مستمر با کلیه ذی‌نفعان را موثرترین راهکار در حفظ جایگاه و نام نیک خود می‌داند و امیدوار است با تکیه بر تجربه غنی و سرمایه انسانی گرانبهای خود همچنان در ارائه خدمات جدید پیشتاز بماند.

مدیران آسان تحویل با پشتوانه تجربیات بین‌المللی حمل و نقل و سوابق درخشان در داخل کشور، خدمات سریع، ارزان و به موقع را به شهروندان هدیه دادند.

اپلیکیشن آسان تحویل

این گروه با برند آسان تحویل اقدام به راه اندازی اپلیکیشن موبایل و وب سایت جهت ثبت درخواست پیک موتوری، وانت و ... نموده که شما مشتری محترم می‌توانید با دانلود این اپلیکیشن از طریق لینک مستقیم و کافه بازار و نصب آن بر روی گوشی تلفن همراه خود، خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید.

از ویژگی های این اپلیکیشن می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

۱- دسترسی ساده و سریع از همین سایت و یا کافه بازار

۲- وجود شبکه گسترده حمل و نقل که این امکان را فراهم می‌آورد که در سریع‌ترین زمان ممکن سفارشات شما مشتری گرامی انجام گردد.

۳- استفاده از راکبین مجرب و آموزش دیده

۴- امکان سرویس دهی در کلیه مناطق شهر تهران و کرج

۵- امکان ثبت سفارش با داشتن اینترنت و یا بدون آن

۶- دارای پوشش بیمه‌ای کالای شما تا سقف ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال

۷- ارایه وب سرویس به فروشگاه‌های اینترنتی جهت ارسال کالاهای فروش رفته به مشتریان

۸- ارسال بسته و پاکات تجمیعی سازمان‌ها، ادارات و دفاتر با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت و ارائه رسید، تاریخ و ساعت تحویل به مشتری از طریق وب

۹- بعد از ثبت سفارش همکاران ما با شما مشتری گرامی تماس حاصل کرده و مبلغ حمل اعلام گردیده و بعد از تایید نهایی، راکب جهت حمل و نقل اعزام خواهد گردید.

۱۰- پنج درصد از کل مبلغ هزینه حمل به صورت هدیه در حساب کاربری شما مشتری گرامی ذخیره و پرداخت می‌گردد.